Krajowego Centrum Wiedzy o Rewitalizacji

Rewitalizacja Opublikowano: 09.11.2020
logoKrajowe_Centrum_Rewitalizacji.jpg
Krajowe Centrum Wiedzy o Rewitalizacji to rządowy serwis informacyjno-edukacyjny. Dostarcza informacje na temat procesu programowania rewitalizacji.

Celem portalu jest promocja i upowszechnianie wiedzy na temat kompleksowego podejścia do rewitalizacji wśród interesariuszy. Portal powstał po to, by dzielić się wiedzą, doświadczeniem i z zaangażowaniem wesprzeć interesariuszy w działaniach związanych z przygotowaniem, wdrażaniem i monitorowaniem rewitalizacji.

Portal zasilany jest w głównej mierze przez dobre praktyki wypracowane w ramach konkursów realizowanych przez Departament Programów Pomocowych (Modelowa Rewitalizacja Miast, projekty pilotażowe) oraz przez raporty, analizy, badania i publikacje przygotowane na zlecenie Ministerstwa. 

Zapraszamy do odwiedzenia portalu: www.rewitalizacja.gov.pl.

Pozostałe aktualności

Rewitalizacja
KONFERENCJA_1.jpg
Poza metropolią – o jakości życia w małych i średnich miastach
Rewitalizacja, jakość życia, perspektywy na przyszłość. W Pleszewie podczas konferencji „Poza metropolią” dyskutowano na temat życia w małych i średnich miastach. Konferencja zgromadziła przedstawi...
Rewitalizacja
FRL_www.jpg
Rewitalizacja i jakość życia w małych i średnich miastach – zapraszamy na konferencję i seminarium FRL
Zapraszamy na kolejne seminarium Forum Rozwoju Lokalnego, tym razem w formule stacjonarnej. Seminarium będzie towarzyszyć konferencji organizowanej przez miasto Pleszew pt. „Poza metropolią: rewita...

Partnerzy