Wyzwania demograficzne dla małych i średnich miast – seminarium ON-LINE

Demografia Opublikowano: 23.03.2020
FRL-sem1.jpg
Związek Miast Polskich zaprasza 2 i 3 kwietnia na pierwsze seminarium na temat wewnętrznych potencjałów warunkujących rozwój małych i średnich miast w Polsce w ramach Forum Rozwoju Lokalnego.

„Wyzwania demograficzne a endogenne potencjały rozwoju” – to tytuł seminarium, które z uwagi na zaistniałe okoliczności odbędzie się w formule on-line.

Ze względów technicznych i organizacyjnych seminarium zostało podzielone na dwa dni:

  • 2 kwietnia odbędzie się sesja plenarna w godzinach 10:00 – 14:30 oraz
  • 3 kwietnia odbędą się warsztaty dla mniejszych grup (ok 1,5 godziny).

W załączeniu nowy program seminarium. Przypisanie do konkretnych grup warsztatowych 3 kwietnia nastąpi w późniejszym terminie.

Z uwagi na zmianę formy i daty spotkania zwracamy się z uprzejmą prośbą o ponowne wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie - http://www.miasta.pl/ankiety/odpowiedz/39. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wpisanie odpowiedniego adresu mailowego, ponieważ na podany adres będzie wysyłane do Państwa indywidualne zaproszenie do udziału w spotkaniu.

Rejestracja na seminarium trwa do 26 marca.

Spotkanie zostanie zorganizowane na platformie ClickMeeting opartej o przeglądarkę internetową i nie wymagającej żadnej instalacji po Państwa stronie. Aby móc w nim uczestniczyć potrzebny jest jedynie link do spotkania, który otrzymają Państwo wcześniej. Przed seminarium przekażemy też bardziej szczegółowe informacje techniczne i organizacyjne związane ze spotkaniem. Planujemy także zorganizować próbną sesję techniczną w dniu 31 marca o godz. 10:00.

Udział w seminarium on-line jest dla nas wszystkich szansą na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres magdalena.skwarska@zmp.poznan.pl oraz seminariafrl@zmp.poznan.pl.

Załączniki:
Program seminarium

Pozostałe aktualności

Demografia
grafika_FRL-sem1-demografia.jpg
Wyzwania demograficzne – podsumowanie warsztatów
Drugiego dnia seminarium nt. wyzwań demograficznych przedstawiciele miast uczestniczyli w warsztatach poświęconych m.in. identyfikacji potencjalnych działań łagodzących skutki zmian demograficznych.
Demografia
FRL-sem1-2.jpg
Wyzwania demograficzne dla małych i średnich miast – ZAPIS WIDEO i PREZENTACJE
2 kwietnia Związek Miast Polskich zorganizował seminarium inaugurujące Forum Rozwoju Lokalnego pt. „Wyzwania demograficzne a endogenne potencjały rozwoju” w ramach Programu „Rozwój lokalny”.

Partnerzy